Combirooster

    We naderen de zomerstop, maar eerst draait nog het combirooster. De laatste les is op woensdag 23 juli. We wensen iedereen alvast een hele fijne zomer. Alle lessen starten weer vanaf maandag 1 september. Tot dan!

    Budokamp

    Budokamp nadert en de jeugdcommissie heeft er zin in. Eind augustus vertrekken de bussen. Informatie volgt, noteer alvast de datum!

    BAPUCO

    Een leuk ontwikkelingstoernooi voor onze jeugd vanaf 6 jaar met een witte band.

    Herfstvakantie

    Deze vakantieweek is de sprotschool gesloten voor alle jeugd.

    BAPUCO

    Een leuk ontwikkelingstoernooi voor onze jeugd vanaf 6 jaar met een witte band.

    Karate examens

    Karate examens. Uitnodiging volgt tijdens de les

    Judo examens voor de jeugd vanaf 6

    Elk half jaar organiseren we een examen. De kinderen die hiervoor worden uitgenodigd ontvangen op de les een uitnodiging.

    Kerstvakantie

    De gehele kerstvakantie is de sportschool gesloten.

    Knarrentraining

    Judo voor veteranen vanaf 30 jaar. Een fijne training, olv Jan Barends 6de dan judo, waar gewerkt wordt aan technieken. Er is geen randori. Een training 'to keep fit'.

    Bollencup

    Voor de tweede keer alweer! Een superleuk ontwikkelingstoernooi waarbij de kinderen zelf het niveau mogen kiezen waarin ze zullen gaan judoën.